Sunekos


Sunekos® – premiera na rynku medycyny estetycznej!

Sunekos® – nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. To unikalne połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów (PCT/IB2015), które skutecznie pobudzają fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych, takich jak kolagen i elastyna.

Zabieg z jego użyciem jest wielokierunkowy: ma na celu nawilżenie wszystkich warstw skóry, wygładzenie zmarszczek i modelowanie konturów twarzy. Iniekcji można poddać twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Istnieją 2 linie produktu: Sunekos® 200 (dla osób z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos® 1200 (dla starszych pacjentów).

Standardowa procedura to 3-4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni. W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone, wtedy częstotliwość stosowania lekarz dopasowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg nie jest bolesny, trwa około godziny. Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu.

Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się przez ponad 6 miesięcy.