Exuviance Age Reverse – Nowość

Odmładzająca linia do modelowania i liftingu twarzy Exuviance Age Reverse została opracowana przez światowej sławy specjalistów dermatologii. Bogatą gamę kosmetyków uzupełnia zabieg silnie ujędrniający skórę. Doceniają ją w swojej pracy kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

AGE REVERSE – Exuviance to fantastyczne preparaty, które dają wiele możliwości pielęgnacyjnych. Różnorodność produktów oraz substancji aktywnych pozwala na indywidualne podejście do każdego rodzaju skóry. Obecnie mało która marka zapewnia tak szerokie spektrum zabiegów dla każdego wieku i potrzeb. Age Reverse to innowacyjna propozycja anti-aging, która 
z powodzeniem może uzupełniać zabiegi dermatologii estetycznej.

Preparaty profesjonalne oraz do kuracji domowej rekomendowane są dla skóry dojrzałej. Zabieg Age Reverse polega na trójstopniowym złuszczeniu skóry, przeplatanym masażem relaksującym twarzy, szyi i dekoltu. Peeling cytrynowy wyrównuje koloryt skóry oraz usuwa niewielkie przebarwienia, natomiast kwas glikolowy wygładza drobne zmarszczki zdecydowanie poprawiając napięcie skóry.

Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja Złotego serum Total Correct +Sculp z Witaminą C, które pozwoli odzyskać skórze młodzieńczy wygląd i blask. Wysoko skoncentrowane substancje aktywne zawarte w preparatach pozwalają uzyskać doskonałe efekty, zwłaszcza jeśli są wspierane przez pielęgnację 
w domu. Jak zawsze zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów, co dwa trzy tygodnie. Polecamy Exuviance Age Reverse wszystkim osobom, którym zależy na dobrej kondycji skóry i pięknym wyglądzie.”

Obszar Czas zabiegu Cena
Twarz, szyja, dekolt 80 min 250 zł
Stop naczynkom 230 zł