o nas

Capri Medical Day Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Gorzowa Wlkp mieszczące się w centrum miasta w Parku 111, które powstało z pasji oraz marzeń o stworzeniu salonu, gdzie kompleksowo zadbamy o piękno każdego klienta.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi z kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej,medycynę estetyczną, zabiegi laserowe oraz modelowania sylwetki i likwidacji cellulitu. Dysponujemy bogatą ofertą masaży i rytuałów SPA. Nasi klienci doceniają kompleksowość tego miejsca, ponieważ mogą skorzystać również z zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp.

To wyjątkowe miejsce, które oferuje bogatą gamę zabiegów odmładzających i upiększających z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii.

Zapewniamy skuteczne i bezpieczne procedury przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, liftingujących, mezoterapii igłowej, zabiegów na przebarwienia i naczynka, zabiegów laserem frakcyjnym oraz odprężających masaży i rytuałów SPA.

Stworzyliśmy gotowe Pakiety Spa z najciekawszymi zabiegami relaksacyjnymi w ramach prezentu w postaci eleganckiego zaproszenia, którymi możecie Państwo obdarować najbliższe wam osoby.
Dysponujemy szerokim wyborem urządzeń do zabiegów modelowania i ujędrniania sylwetki, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczne, bezpieczne i indywidualne programy zabiegowe dostosowane do różnych problemów sylwetki.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zawodowe pasje personelu procentują zadowoleniem naszych klientów. Dbamy o najwyższy standard zabiegów, jakość, miłą atmosferę oraz pełne zadowolenie i satysfakcję klientów.

W Capri Medical Day Spa oddaj się w ręce najlepszych specjalistów, wykorzystaj siłę ekskluzywnych kosmetyków w połączeniu z nowoczesnymi, urządzeniami medycznymi.

Zapraszam do odwiedzenia Salonu, gdzie odzyskasz piękny wygląd oraz dobre samopoczucie.
Aneta Furman