Usta powiększanie i modelowanie

Usta są wizytówką całej twarzy, a ich kształt, objętość i nawilżenie są niezwykle istotne Jednym z elementów starzenia się jest postępujący z biegiem czasu zanik czerwieni wargowej i rozmywanie się konturów ust. Powiększanie ust jest zabiegiem coraz bardziej popularnym, który w efektywny sposób poprawia ogólny wygląd twarzy i odejmuje jej lat. Przeznaczony jest on prawie dla każdego niezależnie od wieku.

Zabiegi na ustach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stosujemy w celu korekcji asymetrii, powiększenia i uwydatnienia kształtu, zwiększenia objętości, zarysowania konturu, w taki sposób, aby zachowały one naturalny wygląd i odpowiednie proporcje w stosunku do twarzy. W zależności od potrzeb i sposobu podania preparatu wypełniającego możemy również unieść i zamaskować opadające kąciki ust, uwypuklić tzw. łuki kupidyna, zredukować zmarszczki palacza wokół ust.

Zabieg trwa ok. 30 min, jest prawie bezbolesny, zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (w kremie lub injekcyjne). Ilość wkłuć oraz miejsca podania preparatu są indywidualnie zaplanowane zależnie od efektu jaki chce uzyskać Pacjentka. Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Średni okres trwania efektu to 9-12 miesięcy.

CENNIK

usta
od 700,00 zł