Zabiegi na ciało

PEELING CAŁEGO CIAŁA
CZAS TRWANIA: 50min
OPIS:
Bogate w składniki odżywcze peelingi, które są kombinacją wyciągów z egzotycznych roślin i ziół oraz olejków eterycznych. Do wyboru peelingi o różnych właściwościach terapeutycznych.

CENA ZABIEGU:
140,00 zł

WYRZEŹBIONE CIAŁO
CZAS TRWANIA: 95min
 OPIS:
Zabieg wyszczuplający z masażem antycellulitowym. Modeluje i drenuje dostarczając głębokiego odprężenia. Dzięki wykorzystaniu masażu wyszczuplająco-antycelulitowego poprawia mikrokrążenie oraz pomaga usunąć nadmiar zalegającej w tkankach wody. W połączeniu z produktami kosmetycznymi opartymi na bogactwie morskich roślin doskonale redukuje tkankę tłuszczową oraz pomarańczową skórkę.

CENA ZABIEGU:
250,00 zł

BODY COFFY
CZAS TRWANIA: 95min
OPIS:
Zabieg rozpoczyna się od peelingu kawowego, który doskonale wygładza, koi skórę i uwalnia od zanieczyszczeń. Następnie przychodzi czas na maskę kawową, w saunie infrared. Ta maska, nie tylko nawilża i odżywia, ale też wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Finałem rytuału jest cudowne dopełnienie – niezapomniane przebalsamowanie  z wykorzystaniem wyjątkowego kremu będącego kompozycją kawy oraz łagodzącego masła SHEA.

CENA ZABIEGU:
250,00 zł

HOT CHOCOLATE SPA
CZAS TRWANIA: 95min
OPIS:
Doskonały rytuał kojący samopoczucie i humor. Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała, następnie w relaksacyjny nastrój wprowadzi Cię maska z ciepłej czekolady wykonana w saunie infrared. Na koniec Twoje ciało zostanie rozpieszczone relaksującym przebalsamowaniem wykonanym na kremie z “mleczną czekoladą”.

CENA ZABIEGU:
250,00 zł

RYTUAŁ WINNY CAPRI
CZAS TRWANIA: 120min
OPIS:
Prawdziwe ukojenie dla ciała i duszy. Luksusowy rytuał rozpoczyna się peelingiem z pestek winogron, który wprowadzi Cię w relaksacyjny nastrój. Kremowa maska winna pozostawi Twoją skórę aksamitnie gładką i wspaniale nawilżoną. Na koniec Twoje ciało zostanie rozpieszczone relaksacyjnym masażem.

CENA ZABIEGU:
250,00 zł