EMS-LPT

EMS-LPT

Już jest!!!
kolejna Nowość w Naszym salonie.

Zapraszamy!

NOWOŚĆ! Jedyny w Gorzowie nieinwazyjny system do rzeźbienia i budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu pośladków już w Naszym salonie

EMSCULPT to innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki. EMSCULPT jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczupla talię, rzeźbi brzuch i liftinguje pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę.

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

Efekty, jakie zapewnia EMSCULPT to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych prowadzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki w sposób naturalny zostają wydalone przez organizm. Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W efekcie są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.
Bezpieczeństwo i skuteczność EMSCULPT potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

 

1 zabieg - brzuch/pośladki/uda 250,00 zł
8 zabiegów - brzuch/pośladki/uda 1 350,00 zł
10 zabiegów - brzuch/pośladki/uda 1 500,00 zł
15 zabiegów - brzuch/pośladki/uda 1 800,00 zł
20 zabiegów - brzuch/pośladki/uda 2 200,00 zł