NOWOCZESNE OCZYSZCZANIE WODOROWE

Wielowymiarowy zabieg HydroMASTER H2+ TM

 

Infuzja aktywnego wodoru molekularnego Idealne oczyszczanie - działa także jak  Odmładzający Nieinwazyjny Zastrzyk Wodoru powstrzymujący reaktywne wolne rodniki. Zabieg oczyszczania wodorowego polega na abrazji (oczyszczaniu) skóry głowicą wodną typu vortex z obrotowym strumieniem wody pod ciśnieniem, nasyconej wodorem i w tym czasie wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru.

Ten rewolucyjny zabieg dostarcza bezpośrednio do skóry cząsteczki wodoru, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Wodór jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, może przenikać w głębokie struktury skóry, łącząc się z reaktywnym tlenem, powszechnie znanym jako wolne rodniki i unieszkodliwiając go.

HydroMASTER H2 TM wspomaga neutralizację aktywnego oxygenu, który jest głównym źródłem problemów skórnych oraz regeneruje komórki skóry. ANTYOKSYDACYJNA aktywność wodoru jest bowiem :

176 razy większa niż witaminy C
863 razy większa niż koenzymu Q
431 razy większa niż witaminy E !

Wskazania:

Rewolucyjna technologia odnowy skóry przy użyciu aktywnego wodoru jest idealna do zapobiegania starzeniu i dlatego rekomendowana dla każdego typu klientów, zwłaszcza tych z cerą zmęczoną, dojrzałą, z przebarwieniami, zmarszczkami czy skórą atopową. Główne sfery działania zabiegu to:
• przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry)

• problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa)

• dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry

• jako zabieg antysmogowy - oczyszczanie skóry twarzy z zanieczyszczeń!

• redukcja zmarszczek mimicznych, cieni i opuchlizny pod oczami

• zabieg HydroREGEN TM jest też idealnym zabiegiem przed/po agresywnych zabiegach, np. laserowych, po których powstaje w w skórze duży stres oksydacyjny.

Oczyszczanie wodorowe + ampułka + kawitacja - 260zł - dodatkowo szyja i dekolt +100zł

 

OCZYSZCZANIE WODOROWE MOŻNA STOSOWAĆ JAKO DODATEK DO INNYCH ZABIEGÓW:

twarz 100,00 zł
twarz + szyja 120,00 zł
twarz + szyja + dekolt 150,00 zł

DO KAŻDEGO ZABIEGU DODATKOWO MOŻNA ZAMÓWIĆ MASKĘ W PŁACIE + 50,00 zł