Lycone

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.
Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini.

Dlaczego?
Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.

Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm.
Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.

 

CENNIK

brwi 30 zł
wąsik 30 zł
broda 30 zł
pachy 80 zł
brwi + wąsik 50 zł
brwi + wąsik + broda 70 zł
henna + regulacja Lycone 50 zł
bikini 200 zł
bikini+pachy 250 zł
bikini+pachwiny+linia brzucha 300 zł
nos 30 zł
cała twarz 100 zł