Mikronakłucia

Derma Fusion Pen Platinum®
MIKRONAKŁUWANIE – WIELOFUNKCYJNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY TWARZ

Mikronakłuwanie to zabieg, który ma wiele zastosowań. Wykorzystywany jest do ogólnego odmłodzenia i rewitalizacji twarzy, a także do usuwania niedoskonałości skóry, takich jak blizny, rozstępy czy przebarwienia. Zabieg ten polecany jest szczególnie tym, którzy obawiają się mezoterapii igłowej. Wykonanie zabiegu odradza się natomiast przy infekcjach skóry, leczeniu trądziku, spożywaniu leków przeciwzakrzepowych, bliznach przerostowych.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?
Mikronakłuwanie polega na pobudzaniu skóry do samoregeneracji, na skutek jej minimalnych uszkodzeń. Zranienia te są mobilizacją skóry do odnowienia i rewitalizacji, w efekcie czego znikają problemy jej doskwierające. Jak wskazuje nazwa zabiegu, nakłucia są minimalne, a innowacyjny system pulsujących igieł emituje 1300 nakłuć na sekundę, które tworzą mikrokanaliki. Za ich pomocą do wnętrza dostają się cenne składniki aktywne, sprzyjające samoregeneracji i odżywieniu. W efekcie dany fragment ciała jest widocznie odmłodzony, jednak zabieg ten ma dodatkowo wiele innych korzyści.

EFEKTY:
• spłycenie i eliminacja zmarszczek
• redukcja blizn i rozstępów
• pobudzenie produkcji kolagenu
• usprawnienie procesu samoregeneracji skóry
• poprawienie gęstości, jędrności i elastyczności skóry
• odmłodzenie nie tylko twarzy, ale też szyi, dekoltu i dłoni
• zmniejszenie widoczności otwartych i zapchanych porów
• dogłębne oczyszczenie twarzy

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZYSTĘPUJĄC DO ZABIEGU?
Zgłaszając się do Capri Medical Day Spa na zabieg mikronakłuwania możesz być przekonany o profesjonalnej opiece z rąk naszych specjalistów. Tuż przed zabiegiem przeprowadzony zostanie z Tobą wywiad, potwierdzający możliwość realizacji mikronakłuwania. Zabieg nie jest bolesny, może jedynie pojawić się nieprzyjemne uczucie dyskomfortu, wynikające z przekonania, że zabieg odbywa się na twarzy. W celu zminimalizowania lekkiego kłucia zapewniamy znieczulenie. Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może być delikatnie obrzęknięta. Skutki uboczne mijają po kilku dniach, a wraz z ich utratą skóra jest wyraźnie odżywiona. Zabieg trwa około 45-60 minut, a dla lepszych efektów zaleca się trzymiesięczną kurację.

CENNIK
Derma Fusion Pen Platinum®

twarz
580,00 zł
pakiet trzech zabiegów – 1600,00 zł
twarz + szyja 680,00 zł
pakiet trzech zabiegów – 1900,00 zł
twarz + szyja + dekolt
780,00 zł
pakiet trzech zabiegów – 2200.00 zł
blizny/rozstępy od 400,00 zł