Masaże

Masaż to pojęcie obejmujące różne rodzaje oddziaływania na powierzchnię ciała. Wspólne jednak dla każdego rodzaju jest to dobroczynne działanie dotyku ogarniające ciało i zmysły. Oferujemy szeroki wachlarz masaży wykonywanych przez doświadczonych masażystów.

MASAŻ
KLASYCZNY CIAŁA
CZAS TRWANIA: 55min
OPIS:
Zabieg poprawia elastyczność skóry i sprawność mięśni,
ponadto wpływa pozytywnie na samopoczucie.

CENA MASAŻU:
100,00 zł

MASAŻ
KLASYCZNY CZĘŚCIOWY
CZAS TRWANIA: 30min
OPIS:
Zabieg wykonywany jest na poszczególne partie ciała:
plecy, pośladki, kończyny dolne lub kończyny górne.

CENA MASAŻU:
50,00 zł

MASAŻ
KLASYCZNY TWARZY
CZAS TRWANIA: 30min
OPIS:
Zabieg, który nie tylko pielęgnuje naszą skórę, ale również pozwala nam się zrelaksować i odprężyć.
Masaż twarzy ma na celu odmłodzenie skóry poprzez, jej dotlenienie, odżywienie oraz uelastycznienie.

CENA MASAŻU:
50,00 zł

MASAŻ
RELAKSACYJNY
CZAS TRWANIA: 50-55min
OPIS:
Zabieg oparty jest na łączeniu różnych technik masażu w celu uzyskania efektu odprężenia,
zmniejszenia napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego z użyciem naturalnych olei.

CENA MASAŻU:
100,00 zł

MASAŻ
GORĄCYMI KAMIENIAMI
CZAS TRWANIA: 60min
OPIS:
Masaż wykonywany przy użyciu gorących kamieni, przyśpiesza dostarczanie substancji odżywczych i usprawnia przemianę materii.

CENA MASAŻU:
120,00 zł

RYTUALNY
MASAŻ ŚWIECĄ
MASAŻ FIRMOWY
CZAS TRWANIA: 50-55min
OPIS:
SECRET to zestaw świec o starannie dobranych aromatach, które uwalniają się podczas masażu.
Zaskakujący, obezwładniający zmysły zapachem i ciepłym dotykiem. Wykonywany ciepłym woskiem świecy.

CENA MASAŻU:
140,00 zł

MASAŻ
CIAŁA
ABHYANGA

CZAS TRWANIA: 60min
OPIS:
Masaż ciała abhyanga jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panćakarma.
Masaż wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego, mają działanie silnie pielęgnacyjne. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną.

CENA MASAŻU:
150,00 zł

MASAŻ
TWARZY I GŁOWY MUKABHYANGA
CZAS TRWANIA: 25min
OPIS:
Masaż twarzy i głowy mukabhyanga – pobudza ośrodki znajdujące się głęboko w mózgu, punkty refleksologiczne, meridiany, przez które przepływa energia, oraz krążenie w twarzy, co przynosi ciału całkowitą ulgę. Napięcie szyi, ramion i twarzy znika, a równowaga zostaje przywrócona w całym ciele, od stóp do głów

CENA MASAŻU:
70,00 zł

MASAŻ
LOMI LOMI
CZAS TRWANIA: 60min
OPIS:
Jest to masaż polinezyjski relaksacyjno-leczniczy. Masażystka wykorzystuje przedramiona i w sposób płynny masuje nimi całe ciało. Masaż ten polecamy głównie osobom lubiącym mocniejszy ucisk. Masaż ten niesie za sobą szereg korzyści, uwalnia napięcie, rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie krwi i limfy, podnosi odporność. Jest to doświadczenie, mające na celu przywrócenie równowagi w ciele i duszy.

CENA MASAŻU:
140,00 zł

MASAŻ
BODY&SOUL
CZAS TRWANIA: 75min
Z PEELINGIEM: 120min
OPIS:
Holistyczny i stymulujący masaż opracowany przez specjalistów firmy Organique inspirowany technikami Dalekiego Wschodu. Wykorzystujemy w nim techniki masażu ajurvedyjskiego, polnezyjskiego oraz tajskiego. Jego głównym założeniem jest stymulacja kanałów dla przywrócenia równowagi duszy i ciała.

CENA MASAŻU:
150,00 zł
Z PELLINGIEM 220,00 zł

MASAŻ
UDVARTANA
CZAS TRWANIA: 45min
OPIS:
Indyjski masaż, który prowadzi ciało do doskonałości przez oczyszczenie, pobudzenie krążenia krwi, wygładzenia nierówności skóry. W masażu użyte są odpowiednie techniki drenujące, które w połączeniu z ziołowymi proszkami i olejem ajurwedyjskim mają silne działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące. Masaż oprócz działań typowo kosmetycznych wpływa na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, daje widoczny efekt witalizacji skóry już po pierwszym zabiegu.

CENA MASAŻU:
100,00 zł

MASAŻ
SPORTOWY
CZAS TRWANIA: min
OPIS:
Masaż sportowy jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie.Wykonuje się go celem zwalczenia objawów przetrenowania i zapobiegania wystąpieniu kontuzji. Ponadto masaż sportowy poprawia metabolizm i pozwala się zrelaksować.Ma wiele cech wspólnych z masażem klasycznym o właściwościach leczniczych. Jednak podstawowa różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami masażu polega na tym, że ten sportowy wykonuje się z użyciem większej siły i energii (dlatego nie zawsze jest bezbolesny). Stanowi on element odnowy biologicznej.

CENA MASAŻU:
120,00 zł