Med Body

MedBODY to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki łuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów.

Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne. MedBODY to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz.

Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz do liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Laser biostymulujący IR – działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy. RF fale radiowe – działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc.

Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych. Masaż podciśnieniowy vacuum – poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej. Masaż mechaniczny – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST MEDBODY?

Zabiegi MedBODY skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych twarzy i ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi MedBODY można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta szybko osiągając pożądane efekty.

Głównym zadaniem urządzenia jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Najczęściej te dwa stany się łączą. Przy występowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej stan skóry jest dodatkowo pogorszony przez cellulit. Cellulit polega na zmianach obrzękowo – włóknisto stwardnieniowych tkanki podskórnej.

Proces rozpoczyna się od nadmiernego odkładania się tłuszczów w komórkach tłuszczowych co prowadzi do obrzęków i utrudnionego krążenia krwi i limfy. W wyniku tego osłabia się metabolizm komórek skóry i tkanek podskórnych. Skóra traci swą elastyczność oraz staje się wiotka i nierówna.

MedBODY poprzez zastosowanie czterech różnych technik: vacuum, masaż mechaniczny, RF Fale Radiowe oraz IR laser biostymulujący staje się najskuteczniejszym urządzeniem mającym na celu redukcję komórek tłuszczowych. Poprawia krążenie krwi, przepływ limfy, redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę.

MedBODY W ZABIEGACH NA CIAŁO:

 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie ciała
 • Aktywacja procesu lipolizy
 • Przyspieszenie metabolizmu
 • Detoksykacja
 • Ujędrnianie biustu

MedBODY W ZABIEGACH NA TWARZ:

 • Tharma Lifting twarzy i szyi
 • Aktywacja kolagenu i elastyny
 • Usuwanie ”chomików”
 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa kondycji skóry wokół ust i oczu
 • Rzeźbienie owalu

CENNIK CIAŁO

brzuch
cena zabiegu: 140,00 zł
cena 10 zabiegów: 1200,00 zł
uda
cena zabiegu: 160,00 zł
cena 10 zabiegów: 1400,00 zł
uda + pośladki
cena zabiegu: 180,00 zł
cena 10 zabiegów: 1 600,00 zł
uda + pośladki + brzuch
cena zabiegu: 230,00 zł
cena 10 zabiegów: 2 100,00 zł
uda + pośladki + brzuch + ramiona
cena zabiegu: 280,00 zł
cena 10 zabiegów: 2 400,00 zł
całe ciało
cena zabiegu: 330,00 zł
cena 10 zabiegów: 2 800,00 zł